DE LUXE ptisk a výroba plastové karty
odkazy

Obsah

1. Diskontní systémy.
2. Diskontní plastové karty.
3. Organizace diskontního systému.
4. Jak přilákat zákazníky?
5. Kumulativní programy jako způsob udržení motivace k nákupům.
6. Bonusové systémy stimulace spotřebitele.

7. Zavádění.

Diskontní plastové karty se zavádějí různými způsoby.

Některé obchody tím například motivují zákazníka s vysokým nákupem či několika nákupy v určité značně vysoké ceně.

Tento přístup je značně populární a v podstatě dostatečně efektivní. Za prvé, obchod "láká" k sobě zákazníky tím, že jim projeví zvláštní pozornost, poděkuje jim za spolupráci.

Za druhé, počet vlastníků diskontních plastových karet v tomto případě nezávisí na popularitě projektu, ale pouze na podmínkách (velikost nákupu), určených samotným obchodem.

Další, značně rozšířený způsob je ten, že se diskontní plastová karta nabízí kupujícímu za určitý poplatek. Popularita těchto plastových karet je trochu nižší, než v prvém případě. Avšak, jestliže se spotřebitel již rozhodnul plastovou kartu získat, stává se prakticky se zárukou trvalým zákazníkem obchodu (restaurace, letecké společnosti atd.).

Třetí způsob je, když se plastová karta vydává za poplatek ale přitom zůstává samostatným produktem.

Jedná se o rozvinuté diskontní systémy, kdy plastová karta v podstatě nepatří konkrétnímu obchodu prodejní síti či restauraci. V tomto případě se zhotovením a zavedením plastové karty zabývá samostatná společnost, pro kterou je plastová karta předmětem vlastního podnikání.

Takové plastové karty (univerzální) jsou zpravidla dražší než ty, které prodávají obchody. Síť prodejně-servisních organizací, která je součástí diskontní struktury, je velmi široká. Zakoupením jedné plastové karty zákazník získává možnost využívat slevy v desítkách firem, včetně (možná) i zahraničních.

Konečně je tu ještě jeden způsob zavedení diskontní služby - jsou to tzv. platebně-diskontní plastové karty. Nejmarkantnějším příkladem je známá klubová plastová karta - Dinners Club.

Kromě platební funkce poskytují tyto plastové karty svým držitelům celou řadu výhod - slevy při nákupech, přednost v obsloužení atd.

8. Slevy.
9. Za věrnost se platí!

MENU

Úvod Plastové karty Magnet na lednice Magnety-suvenýry Rámečky na fotografie Magnetické kalendáře Rady pro zákazníky Diskontní systémy Cena Neplatiči Kontakt

Domluvte si s námi svou cenu! Už mate cenu od konkurence? Pozor! Někteří výrobci totiž jakoby "omylem" zapomínají na některé položky a přestože je jejich cena na první pohled nižší, nakonec vám naúčtují mnohem více. Když nám ji přepošlete na info@nej-plastove-karty.cz tak pokusíme se nabídnout lepší cenu nebo podmínky.

Veškeré práva vyhrazena
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
TOPlist CZIN.eu @ napište nám  ®webdesign 101web.eu  ©  2007-09 PLASTOVÉ KARTY