DE LUXE ptisk a výroba plastové karty
odkazy

Obsah

1. Laminované kartónové, nebo plastové karty?
2. Lakované, nebo laminované plastové karty?
3. Design plastových karet.
4. Reliéfní tisk plastových karet.
5. Personalizace. Chcete osobní plastové karty?
6. Co je lepší: magnetický proužek, nebo čárový kód?

7. Autonomní práce s kartami (snímače a záznamníky).

Má smysl uplatnit plastové karty (kontrola personálu a evidence slev), nemáte-li možnost použít speciální zařízení a programové vybavení? Objednejte si plastové karty s reliéfním tiskem u kterých bude reliéfně vytištěno alespoň jejich číslo. Je však možné doplnit jméno držitele, procento slevy, dobu platnosti plastové karty a libovolnou další informaci.

Pořiďte si snímače (po jednom pro každé prodejní místo) a záznamníky. Snímač je jednoduché zařízení, umožňující odečítat reliéfně tištěný text z plastové karty na speciální mnohovrstevnatý samokopírující papír (slip). Cena tohoto zařízení zpravidla nepřesahuje 35,- Euro.

Technologie je velmi jednoduchá. Klient předá plastovou kartu. Prodavač sejme tištěný údaj na záznamník. Všechny snímané údaje jsou k dispozici vedoucímu za účelem kontroly. To umožňuje vyhnout se zneužití ze strany personálu, evidovat slevy, analyzovat efektivnost a intenzitu používání plastových karet.

8. Barevnost při tištění plastových karet.
9. Cena plastových karet.
10.Užitečné rady.

MENU

Úvod Plastové karty Magnet na lednice Magnety-suvenýry Rámečky na fotografie Magnetické kalendáře Rady pro zákazníky Diskontní systémy Cena Neplatiči Kontakt

Domluvte si s námi svou cenu! Už mate cenu od konkurence? Pozor! Někteří výrobci totiž jakoby "omylem" zapomínají na některé položky a přestože je jejich cena na první pohled nižší, nakonec vám naúčtují mnohem více. Když nám ji přepošlete na info@nej-plastove-karty.cz tak pokusíme se nabídnout lepší cenu nebo podmínky.

Veškeré práva vyhrazena
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
TOPlist CZIN.eu @ napište nám  ®webdesign 101web.eu  ©  2007-09 PLASTOVÉ KARTY