DE LUXE ptisk a výroba plastové karty
odkazy

Obsah

1. Laminované kartónové, nebo plastové karty?
2. Lakované, nebo laminované plastové karty?
3. Design plastových karet.
4. Reliéfní tisk plastových karet.
5. Personalizace. Chcete osobní plastové karty?

6. Co je lepší: magnetický proužek, nebo čárový kód?

Podle našeho názoru zde není zásadní rozdíl.

Pracují podle stejného schématu - provádí identifikaci plastové karty (odečítají číslo). Odečtená informace se zpracovává speciálním programem. Pokud používáte moderní pokladní zařízení, tak pravděpodobně je v jejich programovém vybavení zahrnuta možnost využití plastových karet. Spojte se s firmou, která provádí servis Vašeho zařízení. Seznámí Vás s možnostmi a požadavky na personalizaci plastových karet. Tyto požadavky je třeba postoupit zhotoviteli plastových karet.

Pokud již máte k dispozici snímače čárových kódů či magnetického proužku, pak je jednodušší a levnější použít toto zařízení.

Nemáte-li ani zařízení ani programové vybavení, doporučujeme vybrat variantu s čárovým kódem. Magnetický proužek je méně spolehlivý. Magnetické plastové karty mají poměrně často poruchy. Aby nedošlo ke ztrátě informace, je nutné, aby data byla zapsána nejen na magnetickém proužku, ale i jednoduše vytištěna na plastové kartě. Zhotovení takovýchto plastových karet bude asi dražší, než výroba plastových karet s čárovým kódem. Nepostačuje pouze nákup zařízení. Musíte mít rovněž programové vybavení. Zpravidla se program připravuje "na míru" a je nákladný.

7. Autonomní práce s kartami (snímače a záznamníky).
8. Barevnost při tištění plastových karet.
9. Cena plastových karet.
10.Užitečné rady.

MENU

Úvod Plastové karty Magnet na lednice Magnety-suvenýry Rámečky na fotografie Magnetické kalendáře Rady pro zákazníky Diskontní systémy Cena Neplatiči Kontakt

Domluvte si s námi svou cenu! Už mate cenu od konkurence? Pozor! Někteří výrobci totiž jakoby "omylem" zapomínají na některé položky a přestože je jejich cena na první pohled nižší, nakonec vám naúčtují mnohem více. Když nám ji přepošlete na info@nej-plastove-karty.cz tak pokusíme se nabídnout lepší cenu nebo podmínky.

Veškeré práva vyhrazena
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
TOPlist CZIN.eu @ napište nám  ®webdesign 101web.eu  ©  2007-09 PLASTOVÉ KARTY