DE LUXE ptisk a výroba plastové karty
odkazy

Obsah

1. Laminované kartónové, nebo plastové karty?
2. Lakované, nebo laminované plastové karty?
3. Design plastových karet.
4. Reliéfní tisk plastových karet.

5. Personalizace. Chcete osobní plastové karty?

Chcete plastové karty na jméno? Vaše přání je pochopitelné. Pro klienta bude příjemné obdržet kartu se svým jménem. Objednat této plastové karty není složité. Zpravidla tisk, nebo reliéfní tisk jmen není o moc dražší než nanášet čísla stejným postupem.

Pokud je před zahájením výroby personálních plastových karet již známý soupis jejich budoucích držitelů, tak je to bez problémů. No zpravidla tomu tak nebývá. Soustavně se objevují noví klienti (členové klubu atp.), kterým je třeba takové plastové karty vydat.

A tady již vznikají problémy. Musíte odvézt plastové karty výrobci, počkat až je předělá na personální a pak je vyzvednout. Za prvé to trvá dlouho. Výrobce ne vždy má možnost provést personalizaci ihned, protože zařízení může být obsazené.

Za druhé Váš pracovník tomu věnuje pracovní čas.

Za třetí, jsou to peníze. Přirozeně za personalizaci po jedné plastové kartě musíte zaplatit více. Je to tedy starost jak pro zákazníka, tak i pro výrobce. A musíte vůbec tento problém řešit?

Probereme alternativní postupy.

Pokud je plastových karet mnoho a je potřeba je personalizovat, můžete zakoupit speciální tiskárnu nebo zařízení pro reliéfní tisk.

Minimální cena takové tiskárny je přibližně 2.000,- EUR. Personalizace jedné plastové karty na vlastní tiskárně zabere několik minut a stojí minimální částku (pro jednobarevný tisk). Pokud máte takovou tiskárnu, můžete nejen personalizovat hotové plastové karty, ale i tisknout jednoduché plastové karty.

Pořídit si automatickou reliéfní tiskárnu nedoporučujeme. Stojí od 5.000,- EUR do 30.000,- EUR. Je to složité zařízení, které má svoje "vrtochy".

Ruční reliéfní tiskárna je jednoduchá a spolehlivá. Jeho cena je kolem 2.000,- EUR. Má pouze latinskou abecedu a není schopna vybarvit vylisované znaky.

Existuje další varianta. Objednat si plastové karty se speciálním políčkem (pruhem pro podpis) ve kterém je možné ručně nebo vyznačovačem vepsat jméno držitele a další informaci. Podle našeho mínění to není solidní, ale v některých případech je to jediné řešení. Pokud neplánujete koupi vlastního zařízení a perspektiva běhat s každou plastovou kartou k výrobci Vás neláká, budete se muset vzdát personálních plastových karet. Ale jak to zařídit když potřebujete vědět komu ta či ona karta patří? Například jestli každý držitel plastové karty má vlastní slevu?

Existuje jednoduché a spolehlivé řešení. Objednejte plastové karty s natištěnými nebo reliéfně tištěnými pořadovými čísly. Základnu údajů podle držitelů a slev zaveďte u sebe na počítači. Každému číslu bude odpovídat určitý soubor nebo řádek v tabulce. Například: karta č. 001 držitel pan ZEMAN. SLEVA 15 %.

6. Co je lepší: magnetický proužek, nebo čárový kód?
7. Autonomní práce s kartami (snímače a záznamníky).
8. Barevnost při tištění plastových karet.
9. Cena plastových karet.
10.Užitečné rady.

MENU

Úvod Plastové karty Magnet na lednice Magnety-suvenýry Rámečky na fotografie Magnetické kalendáře Rady pro zákazníky Diskontní systémy Cena Neplatiči Kontakt

Domluvte si s námi svou cenu! Už mate cenu od konkurence? Pozor! Někteří výrobci totiž jakoby "omylem" zapomínají na některé položky a přestože je jejich cena na první pohled nižší, nakonec vám naúčtují mnohem více. Když nám ji přepošlete na info@nej-plastove-karty.cz tak pokusíme se nabídnout lepší cenu nebo podmínky.

Veškeré práva vyhrazena
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
TOPlist CZIN.eu @ napište nám  ®webdesign 101web.eu  ©  2007-09 PLASTOVÉ KARTY