DE LUXE ptisk a výroba plastové karty
odkazy

Obsah

1. Laminované kartónové, nebo plastové karty?
2. Lakované, nebo laminované plastové karty?
3. Design plastových karet.

4. Reliéfní tisk plastových karet.

Reliéfní tištění plastových karet - to je nanesení vypouklého textu na kartu. Reliéfně tisknout je možné pouze písmena, číslice a některé symboly. Písmo a jeho rozměry jsou standardní. Není možné reliéfně tisknout loga, jiné prvky a znaky .

Reliéfně tištěné prvky je možné zabarvit. Nejrozšířenější barvy jsou černá, zlatá a stříbrná. Je však třeba mít na paměti, že barva se bude postupně stírat. Bohužel se tomu nedá zabránit, protože vypouklý text se zpravidla o něco tře.

Nenechávejte pro reliéfní tisk speciální místa na kartě (rámování, pravouhlé tvary a pod.). Dostat se přesně na vymezené místo je někdy obtížné. Nezapomínejte, že reliéfní tisk zanechává stopy na druhé straně plastové karty. Nedopusťte, aby se dotýkaly magnetického proužku a pruhu určeného pro podpis. Je žádoucí nepoužívat mělký text. Možná že bude čitelný, ale nepůsobí esteticky.

5. Personalizace. Chcete osobní plastové karty?
6. Co je lepší: magnetický proužek, nebo čárový kód?
7. Autonomní práce s kartami (snímače a záznamníky).
8. Barevnost při tištění plastových karet.
9. Cena plastových karet.
10.Užitečné rady.

MENU

Úvod Plastové karty Magnet na lednice Magnety-suvenýry Rámečky na fotografie Magnetické kalendáře Rady pro zákazníky Diskontní systémy Cena Neplatiči Kontakt

Domluvte si s námi svou cenu! Už mate cenu od konkurence? Pozor! Někteří výrobci totiž jakoby "omylem" zapomínají na některé položky a přestože je jejich cena na první pohled nižší, nakonec vám naúčtují mnohem více. Když nám ji přepošlete na info@nej-plastove-karty.cz tak pokusíme se nabídnout lepší cenu nebo podmínky.

Veškeré práva vyhrazena
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
TOPlist CZIN.eu @ napište nám  ®webdesign 101web.eu  ©  2007-09 PLASTOVÉ KARTY