DE LUXE ptisk a výroba plastové karty
odkazy

Obsah

1. Laminované kartónové, nebo plastové karty?
2. Lakované, nebo laminované plastové karty?

3. Design plastových karet.

Tomuto tématu věnujeme samostatný článek. Zde však pouze krátce. Design plastových karet je nejlépe objednat u té firmy, která je bude tisknout. Vyhnete se tak mnoha problémům. Pokud však chcete dělat design sami, nebo jej objednat v jiné firmě, určitě si přečtěte náš článek. Nedoporučujeme používat velké, jednobarevné, tmavé obrazce a tmavé pozadí (například černé, modré atp.) v případě lesklých laminovaných plastových karet. Na takovém pozadí se vyjímá jakýkoliv drobný škrábanec a prach. Čím pestřejší je plastová karta, tím déle bude pěkně vypadat.

4. Reliéfní tisk plastových karet.
5. Personalizace. Chcete osobní plastové karty?
6. Co je lepší: magnetický proužek, nebo čárový kód?
7. Autonomní práce s kartami (snímače a záznamníky).
8. Barevnost při tištění plastových karet.
9. Cena plastových karet.
10.Užitečné rady.

MENU

Úvod Plastové karty Magnet na lednice Magnety-suvenýry Rámečky na fotografie Magnetické kalendáře Rady pro zákazníky Diskontní systémy Cena Neplatiči Kontakt

Domluvte si s námi svou cenu! Už mate cenu od konkurence? Pozor! Někteří výrobci totiž jakoby "omylem" zapomínají na některé položky a přestože je jejich cena na první pohled nižší, nakonec vám naúčtují mnohem více. Když nám ji přepošlete na info@nej-plastove-karty.cz tak pokusíme se nabídnout lepší cenu nebo podmínky.

Veškeré práva vyhrazena
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
TOPlist CZIN.eu @ napište nám  ®webdesign 101web.eu  ©  2007-09 PLASTOVÉ KARTY