DE LUXE ptisk a výroba plastové karty
odkazy

Obsah

1. Laminované kartónové, nebo plastové karty?

2. Lakované, nebo laminované plastové karty?

Nám je odpověď zřejmá. Samozřejmě laminované. Proč? Laminované plastové karty mají delší životnost. Samozřejmě, že při používání stárne každá plastová karta. Laminované plastové karty jsou někdy dost rychle poškrabány. ale v každém případě je vyobrazení dostatečně chráněno speciálním povlakem. Lakovaná plastová karta nesnáší tření a dotyk ostrých předmětů. Jakmile se lak poškodí, začne se z plastové karty odloupávat barva. Nakonec pokud je lakovaná plastová karta uchovávána v peněžence a vyndává se odtud pouze výjimečně, tak může sloužit dlouhá léta. Ale zkuste ji ponosit v kapse spolu s mincemi a klíčemi. Nic dobrého od toho nelze očekávat. Nejsou už vůbec vhodné k dlouhodobému intenzivnímu využívání (zvláště pak ve čtecích zařízeních). Ještě nedávno byly lakované plastové karty levné. V současné době se ceny vyrovnaly.

Někomu se lakované plastové karty líbí pro příjemný matný povrch. Avšak v současnosti mohou být matné též i laminované plastové karty. A vzhledově jsou srovnatelné. Je třeba jen najít firmu, která je vyrábí.

3. Design plastových karet.
4. Reliéfní tisk plastových karet.
5. Personalizace. Chcete osobní plastové karty?
6. Co je lepší: magnetický proužek, nebo čárový kód?
7. Autonomní práce s kartami (snímače a záznamníky).
8. Barevnost při tištění plastových karet.
9. Cena plastových karet.
10.Užitečné rady.

MENU

Úvod Plastové karty Magnet na lednice Magnety-suvenýry Rámečky na fotografie Magnetické kalendáře Rady pro zákazníky Diskontní systémy Cena Neplatiči Kontakt

Domluvte si s námi svou cenu! Už mate cenu od konkurence? Pozor! Někteří výrobci totiž jakoby "omylem" zapomínají na některé položky a přestože je jejich cena na první pohled nižší, nakonec vám naúčtují mnohem více. Když nám ji přepošlete na info@nej-plastove-karty.cz tak pokusíme se nabídnout lepší cenu nebo podmínky.

Veškeré práva vyhrazena
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
TOPlist CZIN.eu @ napište nám  ®webdesign 101web.eu  ©  2007-09 PLASTOVÉ KARTY