DE LUXE ptisk a výroba plastové karty
odkazy

Obsah

1. Laminované kartónové, nebo plastové karty?

Samozřejmě, že kartónové plastové karty jsou levnější. To je jediný argument v jejich prospěch. Čím jsou horší kartónové plastové karty? Vždyť vzhledově se sotva dají odlišit od plastových.

Vezmeme-li laminovanou kartónovou plastovou kartu, ohneme, nebo potřepeme její růžek, tak se karta rozvrství. To je také hlavní nedostatek kartónových plastových karet. Nemají dlouhou životnost, nesnáší vlhkost a mechanické působení.

Laminované kartónové plastové karty nezvyšují prestiž firmy. Představte si, že plastová karta se rozpadla v rukách klienta! Co si pomyslí? Přinejmenším to bude pro něj nepříjemné...

Závěr.
O objednání kartónových plastových karet je možné uvažovat, pokud nejsou určeny k dlouhodobému používání, nebo pokud má zákazník značné finanční problémy.

2. Lakované, nebo laminované plastové karty?
3. Design plastových karet.
4. Reliéfní tisk plastových karet.
5. Personalizace. Chcete osobní plastové karty?
6. Co je lepší: magnetický proužek, nebo čárový kód?
7. Autonomní práce s kartami (snímače a záznamníky).
8. Barevnost při tištění plastových karet.
9. Cena plastových karet.
10.Užitečné rady.

MENU

Úvod Plastové karty Magnet na lednice Magnety-suvenýry Rámečky na fotografie Magnetické kalendáře Rady pro zákazníky Diskontní systémy Cena Neplatiči Kontakt

Domluvte si s námi svou cenu! Už mate cenu od konkurence? Pozor! Někteří výrobci totiž jakoby "omylem" zapomínají na některé položky a přestože je jejich cena na první pohled nižší, nakonec vám naúčtují mnohem více. Když nám ji přepošlete na info@nej-plastove-karty.cz tak pokusíme se nabídnout lepší cenu nebo podmínky.

Veškeré práva vyhrazena
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
TOPlist CZIN.eu @ napište nám  ®webdesign 101web.eu  ©  2007-09 PLASTOVÉ KARTY